• Producent: DietFood
  • Kategoria: Oleje, oliwy i octy
prezentujemy Państwu nowy produkt firmy Diet-Food- ekologiczny Olej Kokosowy. Olej ten podczas produkcji nie został poddany procesowi rafinacji, co zwiększa jego walory odżywcze. Nadzwyczajnie pasuje do smażenia, pieczenia i gotowania- wszystko dzięki wysokiej temperaturze dymienia. Co więcej, może wykorzystywany być jako zamiennik masła. Zaskakującym faktem jest także to, iż można zastosować go w kosmetyce, jako odżywka do włosów, a także substancja nawilżająca skórę. Olej ten odznacza się wysoką zawartością nasyconych kwasów tłuszczowych, które są świetnym źródłem energii oraz rozpuszczalnikiem dla witamin.
użycie

Olej może być użytkowany do: smażenia, pieczenia, dodatku do sałatek, bezpośredniego wykorzystywania, nawilżania skóry oraz włosów.

Przybliżone wartości odżywcze w 100g towaru:

wartość energetyczna 862 kcal
białko 0 g
węglowodany 0 g
tłuszcz 100 g
w tym nasycone 94 g
sól 0 g

składniki:

100% ekologiczny olej kokosowy
USDA ORGANIC

O firmie DIET-FOOD.PL:

DIET-FOOD to młoda, ekspresowo rozwijająca się polska marka. Zawojowała rynek odważnie: makaronem z rośliny konjac. Sukcesywnie się rozwija, poszerzając przystępną ofertę. Ma w niej już ponad 30 oryginalnych produktów, które można kupić w znanych sieciach. To firma nie tylko głodna coraz obszerniejszego sukcesu, lecz i nastawiona na promowanie zdrowego, trafnego żywienia.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Oleje, oliwy i octy